Вам уже исполнилось 18 лет?
Да

Блог

Дрофа Рішельєвська!

Фірмовий магазин "Дрофа Рішельєвська" відкрив свої двері для всіх любителів справжнього та якісного продукту! Смачна риба, великий асортимент снеків, сувенірна продукція, мариноване м'ясо для гриля і звичайно ж завжди свіже Пиво Дрофа! . Ми працюємо з 08:00 - 21:00, без вихідних! . Знаходимося в Центрі міста ! Район Центрального ринку !

Читати далі

Дрофа Таврійська

Дрофа Таврійська запрошує Всіх у гості! Смачна риба, великий асортимент снеків, сувенірна продукція, мариноване м'ясо для гриля і звичайно ж завжди свіже Пиво! Ми працюємо з 09:00 - 22:00, без вихідних! Знаходимося на Таврійському, ТЦ "Променад-Плаза"!

Читати далі

Интернет-магазин Дрофа

Друзі! 🎉 Iнтернет-магазин - shop.drofabeer.com 🎉! Тепер можна замовити з доставкою 🚕 не тільки улюблене пиво, а також рибні, м'ясні, снекові закуски та багато іншого. З'явилася можливість оформити замовлення в інше місто 📦. І звичайно ж, завжди актуальний асортимент. Все дуже просто та доступно. Головне, будьте уважні в вашому виборі! З любов'ю, Ваша Дрофа!

Читати далі

Ми відкрили оновлений магазин!

Коли була задумка про розширення магазину, ми відразу поставили собі за мету - повинен бути широкий асортимент продукції до пива! Рiзноманiтна риба, стейки, ковбаски, креветки, чіпси та багато iншого! Тут кожен повинен знайти щось для себе!

Читати далі

"Дрофа" на EAST EUROPEAN BEER AWARD 2020 !

Результати 2020 ІV конкурс пройшов у місті Рівному 11 та 12 березня 2020 р. Було подано усього 331 зразок пива від 85 пивоварень у 20 категорій. 32 учасника посіли призові місця. Кількість пивних суддів – 95.

Читати далі

ROLLS-ROYCE в пивоварении: компания SALM отмечает 95-летний юбилей превосходной работы

Наша броварня, використовує варочне обладнання «Salm». Цікаве інтерв’ю власника та директора компанії.

Читати далі

«Гран-прі сезону Дрофа фішинг 2019»!

Читати далі