Вам уже исполнилось 18 лет?
Да

Південна степова броварня «Дрофа» завойовує відзнаки на V Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2021

21-22 квітня в Рівному відбувся V Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2021.

Цього року захід зібрав разом 84 пивоварні з всієї України та Чехії.

Пивовари подали на дегустацію 411 зразків пива у 22 категоріях. Якість зразків та відповідність категоріям оцінювали 92 пивних суддів, серед яких представники Асоціації сомельє України, Асоціації Барменів України, сертифіковані сомельє представники торгових мереж і представники пивоварень.

Серед учасників конкурсу – пивзаводи, незалежні броварні, пивоварні-ресторани, малі й мікропивоварні, з України і Чехії.

Південна степова броварня «Дрофа» цього року взяла участь у конкурсі вдруге. Для броварні, це можливість познайомитись з іншими учасниками, поділитись своїм досвідом, перейняти досвід в пивоварінні в інших, та отримати оцінку свого пива.

Якщо минулого року «Дрофа» відправила лише 2 зразки, з яких Преміум Лагер отримав Бронзу з 56 учасників та Темний Птах, який зайняв 4-е місце з 35 учасників. То, цього року було прийнято рішення, що повинні представити ті зразки, які гідні уваги, відповідно отримати оцінку, та зрозуміти, чи в правильному напрямку херсонські крафтовики рухаються.

Здивувало те, що із представлених 9 зразків у різних категоріях - 8 вийшли у фінал!

В першу чергу, це означає, що, якщо пиво броварні у фіналі, то воно без дефектів, відповідає зазначеному стилю, й звичайно найголовніше – ВОНО СМАЧНЕ!

Тому, з гордість розкриваємо головну інтригу й називаємо імена переможців, в яких Південна степова броварня «Дрофа» отримала призові місця!

Категорія Red/Amber/Semi dark

Золото пиво “Мідний Птах”, пивоварня “Дрофа”

Категорія Sweet Stout

Срібло пиво Milk Stout, пиоварня “Дрофа”

Категорія ІРА

Бронза пиво ІPA, пивоварня “Дрофа”

А також, хотіли б звернути Вашу увагу на ті сорти пива, які вишли до фіналу, та отримали свою гідну оцінку від пивних суддів.

Премiум Лагер фiльтроване - 4 місце;

Вiдень Премiум фільтроване - 4 місце;

Belgian Strong Ale - 4 місце;

Премiум Лагер нефiльтроване - 5 місце;

Білий Птах нефільтроване - 7 місце!

Південна степова броварня «Дрофа» на цьому не зупиняється, по переду дуже багато планів, та звичайно ж нові цілі, нові вершини та завжди свіже та смачне пиво «Дрофа!

Херсон з гордістю впевнений, що пиво Південно степової броварні «Дрофа» це – «Свіжість Південного Краю»!


Фірмовий магазин - Дрофа Центральна в місті Миколаїв

Дрофа Центральна запрошує в гості любителів якісного пива, звареного на нашій південній броварні!

Читати далі

Дрофа Солом`янська

Фірмовий магазин "Дрофа Солом'янська" відкрила свої двері за адресою: м.Киïв, проспект В.Лобановського 10.

Читати далі

Дрофа Північна

Фірмовий магазин "Дрофа Північна" відкрив свої двері. Чекаємо всіх любителів якісного пива! На наших полицях Ви знайдете: великий асортимент закусок до пива (рибні, м'ясні, снеки), елітний алкоголь, сувенірну продукцію, і звичайно ж завжди свіжу, улюблену Дрофу! Режим роботи з 9:00 - 22:00, без вихідних! Наша адреса: вул. 200-років Херсона (р-н Зодчого).

Читати далі